PREZENTACJA

Manaltheeram to harmonijna mieszanka natury pełnej zieleni oraz szepczącej bryzy oceanu i fal przybrzeżnych. Manaltheeram to “siostra” położonego w pobliżu ośrodka Somatheeram, z pięknie wkomponowaną zabudową w zewsząd otaczającą zieleń z fantastycznym widokiem na ocean. Domki w Manaltheeram zbudowane są oraz utrzymane w tradycyjnym keralskim stylu w każdym szczególe.
Nowo wybudowane Domy Keralskie (z/bez klimatyzacji) idealnie łączą etniczną architekturę z nowoczesnymi dogodnościami. Charakterystyczne wykończenie wnętrz stwarza niezapomniane wrażenie, a w połączeniu z zielonym otoczeniem, kojącym upał cieniem wszędobylskich liści palm kokosowych oraz panoramicznym widokiem morza staje się z pewnością miejscem wyciszenia i spokoju oraz odnowy ciała i ducha.

ZAKWATEROWANIE


To luksusowa wersja domków COTTAGE z podwójnym sufitem, granitową posadzką oraz obszerną łazienką i meblami w stylu keralskim.

  • Dom Keralski z klimatyzacją
  • Dom Keralski bez klimatyzacją

 

COTTAGE

Murowane, okrągłe domki pokryte dachem ze splecionych liści palmowych. Jest to wygodne, proste i przestronne pomieszczenie zaspokajające wszystkie podstawowe potrzeby.
Dostępne warianty to:

  • Cottage Special - z widokiem na ocean
  • Cottage Standard - położony wśród bujnej zieleni


Część z domów w Manaltheeram posiadaja klimatyzację. Pozostałe posiadają naturalna wentylację, łazienkę z gorącym prysznicem oraz wyposażone są w telefon.
Przed każdym domem można spożywać posiłki oraz wypoczywać na rozwieszonym wśród palm hamaku.